موضوع :

مصرف شیشه پدر من

+ اظهار نظر

۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۱:۵۹
با سلام
پدر من 62 سالشه و حدود 30 سال هست که تریاک مصرف میکنه. اخیرا متوجه شدیم با ماددرم دیدیم تو جیبش چیزی بود که شبیه شیشه یود. از اونجلیی که وقتی عصبانی میشه خیلی غیر قابل کنترل میشه و گاها هم خودش رو میزنه و تمایل داره سرش رو به دیوار بکوبه ،
میخواستم بدونم بهترین اقدامی که باید انجام بدیم چیه؟
چون برای ترک هم هیچ اقدامی نمیکنه و میگه من اینجوری راحتم
۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۴:۰۰
تو این سن خیلی سخت تر افراد راضی میشن ترک کنن. و اساسا ترک کردن مواد مخدر تو سن های بالا خطرات خودشون هم داره به نظر من بهتره مراقب باشید سمت مواد خطرناک تری مثل شیشه و هروئین نره. چون تریاک عوارض خیلی کمتری داره ولی مواد مخدر صنعتی خیلی خطرناکه حتما مراقبش باشید
mbo
۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۱:۴۶
احتمال داره ایشون دوستای جدیدی پیدا کرده باشن که این موادو دادن دستشون شما باید خیلی کنترلشون کنید تو این سن دیگه ادم نمیتونه تشخیص بده چی درسته چی غلط فقط باید حواستون باشه خراب کاری به بار نیاره
۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۵۷

می تونید یه تیکه از اون مواد رو به یه متخصص ( مثلا آزمایشگاه ببرید ) نشون بدید تا بهتون بگن چه ماده ای هستش . اگه مواد مخدر صنعتی باشه متاسفانه کار سخت تر میشه. چون برای کسی تو این سن و سال خیلی عوارض خطرناکی داره.

سعی کنید با آرامش باهاش برخورد کنید مطمن باشید خشونت و بی احترامی بهش فقط کارو سخت تر میکنه

asd
۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۲:۴۷

دیگه تو این سن و سال نمیشه کسی رو ترک داد

مگر اینکه خودش بخواد تازه ترک کردن اعتیاد تو سن های بالا هم عوارض بدی مثل سکته قلبی و سکته مغزی رو به همراه داره.

۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۳:۴۶

باید خودش بخواد ترک کنه و تو این سن هم واقعا ترک کردن مواد خیلی خطرناکه. مواد شیشه هم مثل تریاک نیست. کاملا بدن و از بین می بره و در واقع بعد از ترک کردن هم دیگه اون آدم قبلی نمیشه. ولی شیشه واقعا خطرناکه. ممکنه دست به خودکشی هم بزنه یا خدایی نکرده برا خانوادش هم از نظر جانی تهدید به حساب بیاد. هر چه زودتر حتی شده با زور بازو و پلیس و نمی دونم هرطور شده باید ترکش بدین. اگه تریاک بود نمیگفتم خیلی فوری باید ترک کنه ولی اعتیاد به شیشه داشتن از مرگ هم بدتره. خیلی از کمپ های ترک اعتیاد هستن که خوبن و می تونین بهشون اعتماد کنین. فکر کنم بهشون بگین میان میبرن خودشون پدرتونو . شده با زور و کتک کاری هم ببرینش برا ترک. وگرنه هر روز بدتر از قبلش میشه.

لطفا سوال/پاسخ خود را در این قسمت تایپ کنید
500