موضوع :

رنگ پریدگی و لاغری شدید یکی از دانش آموزام

دکتر اينجاست > تالار گفتگو > اختلالات خون > رنگ پریدگی و لاغری شدید یکی از دانش آموزام

+ اظهار نظر

۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۸:۱۰
سلام من معلم هستم چند وقتیه یکی از دانش آموزان دچار یه سری نشونه هایی شده که مثل مشکل خونیه. من خیلی نگرانشم خصوصا به این خاطر که خانواده از مالی ضعیفی داره و فکر میکنم خیلی به درمان این بچه اهمیت نمیدن. اول که یهویی دیدم بچه نصف شده . خیلی لاغر شد تو فاصله زمانی خیلی کوتاه. دائم بی حاله و ضعف داره.و حس خوابالودگی هم داره. من چه کاری از دستم بر میاد براش انجام بدم؟؟
۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۶:۱۷
سلام شما کدوم شهر و استان زندگی میکنید ؟
۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۶:۱۸
به نظر من یک جلسه بزارید و پدر و مادرش و صدا کنید باهاش حرف بزنید . به بهانه کارنامه یا تقدیر یا تنبیه یا هرچی . به هرحال که نمیشه سلامتی بچه شون براشون اهمیت نداشته باشه.
۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۶:۲۰
ولی خودتون اقدامی نکنید . چون پس فردا خدایی نکرده یه چیزی بشه همه از چشم شما میبینن . منظورم اینه که شما دکتر نبردیش یا به خود بچه هم نگید بره دکتر و قرص و دارو مصرف کنه. البته میتونید با مربی بهداشت یا مدیر هم در جریان بزارید شاید زور اونا بیشتر برسه به اولیاء بچه
۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۹:۳۳

سلام دوست عزیز. این دانش آموزتون چند سالشه. تو چه محله و شهری زندگی می کنن؟ می ترسم خدایی نکرده مواد مخدر مصرف نمیکنه ؟

ممکنه سمتش بره ؟

به خاطر اینکه الان تو قشر نوجوون خیلی زیاد شده این مشکل . گل و علف و ترامادول و ... خیلی دم دستی شده و هر کسی می تونه به راحتی پیدا کنه. حتماً با خانوادش مطرح کنید یا اینکه به معلم بهداشتتون بگید

لطفا سوال/پاسخ خود را در این قسمت تایپ کنید
500