موضوع :

برادرم وقتی عصبانی میشه سرشو میکوبه به دیوار

دکتر اينجاست > تالار گفتگو > خود زنی-خود آزاری > برادرم وقتی عصبانی میشه سرشو میکوبه به دیوار

+ اظهار نظر

mbo
۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۱:۴۵
سلام برادر من 20 سالشه دو ساله که عاشق دختری شده و چون توی این سن براش آینده ای با اون دختر وجود نداره ما خیلی تلاش می کنیم از هم دیگه جداشون کنیم جدیدا خیلی اعصابش ضعیف شده هر وقت از چیزی عصبانی میشه سرشو میکوبه به دیوار نمیدونم از کی و از کجا یاد گرفته که وقتی عصبانی میشه با کوچکترین اتفاق سرشو میکوبه به دیوار بعدش سرگجه میگیره و دیگه تا چند ساعت حرف نمیزنه صداشم در نمیاره که چه اتفاقی براش میافته . فقط داره دیوونم میکنه این کارش تورو خدا کمک کنید
۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۲:۰۰
عزیز جان برادر من همینت مشکل رو داره
من هم مستاصل شدم دیگه نمیدونم باید چطوری کنترلش کنم
۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۰۱

در مورد ازدواجش با اون دختری که دوسش داره بهتون پیشنهاد میکنم به هیچ عنوان باهاش برخورد سفت و سخت نداشته باشید. بزارید خودش به این نتیجه برسه که تو این شرایط و با این شرایط اقتصادی و مالی نمیتونه یه زندگی رو بچرخونه. اگه خودش به این نتیجه نرسه تا آخر عمر شما رو متهم میکنه و حس طلبکاری میکنه.

البته در کنار این پشنهاد میخوام بگم سخت گیری زیاد هم نکنید. سخت گیری آدما رو حریص تر می کنه و لجباز تر میشن

۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۰:۵۰

بهش بگو احمق مغزت از کار میافته !

به خاطر یه دختر آدم تو روی خانوادش وای نمیسته

mbo
۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۷:۲۰

مرسی از همه دوستان بابت راهنمایی های خوبتون

asd
۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۲۸

کاملا درکش می کنم اینکه سرشو می زنه به دیوار. اولا که باید ببینید نهایت عصبانی شدنش همین حده یا نه؟ مثلا کارهای پر خطر دیگه ای هم میکنه؟ اینکه دستشو بزنه، تیغ بزنه رگشو شاهرگشو بخواد بزنه یا بخواد به نوعی آسیب های دیگه ای بزنه به خودش؟ اینکه برادرتون کمبود توجه داشته یا نه هم خیلی مهمه. کسی که سرشو می زنه به دیوار دو حالت داره یا اینکه واقعا به درجه ای از عصبانیت رسیده که نمی تونه خودشو کنترل کنه و از حالت عادی خارج شده و دیگه کارهاش دست خودش نیس. تو اون حالت می تونه هر بلایی سر خودش بیاره آدم حتی کارهای خیلی خطرناک تر هم ممکنه انجام بشه. ولی اگه به خاطر ترسوندن بقیه باشه و بخواد از شما باج بگیره ، در این صورت هم جای نگرانی داره چون راه و روش درستی رو انتخاب نکرده برای رسیدن به هدفش. متاسفانه خود من هم چندین بار بلاهای مختلفی سر خودم آوردم با هر دعوا و ناراحتی به خودم ضربه فیزیکی زدم. دلم میخواد این کارمو ترک کنم ولی باید بقیه هم کمکم کنند.

۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۴:۱۸

پسر بیست ساله درسته که از نظر اجتماع امروز سن ازدواجش نرسیده ولی از نظر شرعی و دینی و اخلاقی خیلی وقته که به سن بلوغ و تکلیف رسیده و حتی به نظر من هم سن کمی نیست برا ازدواج. اگه خانواده بتونه از نظر مالی حمایت بکنه واقعا چه اشکالی داره که بتونه زندگی خودشو تشکیل بده. همه جوونا از خداشونه زندگی جداگونه داشته باشن و دیگه استقلال خودشون و داشته باشن. هرکی هم میگه اینطور نیست واقعا راستشو نمیگه. ادمیزادی که سالگی بلوغ میشه دیگه بیست سالگی هم دلش میخواد زن بگیره. حالا اینکه تو جامعه ما اینطوری شده که پسرا بعد از 38 سالگی زن می گیرن واقعا اشکال جامعه است. شما هم تا می تونید باید ازش حمایت کنین تا بیراهه نره و هزار جور خرابکاری به بار نیاد. اگخ می خواهید بچه تون سمت انحراف اخلاقی و رفتاری نره، و طوری نشه که دیگه تا 50 سالگی هم نخواد زن بگیره، باید همیشه ازش حمایت کنین

لطفا سوال/پاسخ خود را در این قسمت تایپ کنید
500