موضوع :

دوستم بعد از فوت مادرش ترامادول مصرف میکنه

دکتر اينجاست > تالار گفتگو > ترک دخانیات > دوستم بعد از فوت مادرش ترامادول مصرف میکنه

+ اظهار نظر

۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۲:۴۱
یکی از دوستان من که خیلی به مادرش وابسته بود و عاشق مادرش بود بعد از فوت ناگهانی مادرش افسردگی شدید پیدا کرد. 6 ماه از خونه بیرون نیومد . حتی گریه هم نمیکرد . جوری بود که همه ما گفتیم میمیره از بس داره میریزه تو خودش اخر سر دق میکنه. یه مدت تحت درمان دکتر بود ولی من متوجه شدم ترامادول مصرف میکنه.یعنی تو کیفش ترامادول رو پیدا کردم. نمیدونم کسی که از خونه بیرون نمیاد این زهر ماری رو از کجا پیدا کرده کی داده دستش ؟
ممکنه دکترش بهش تجویز کرده باشه؟
ممکنه داروی درمانیش باشه؟
asd
۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۵۶

ترامادول که خیلی خطرناکه حتما به خانوادش بگین اگه این کارو نکنین ممکنه هر روز مصرفش بیشتر بشه.

ترامادول یه قرصه خیلی جاها برای درمان به کار میره. اما هرکسی نمیتونه این دارو رو تجویز کنه و فقط تو شرایط خاصی از ترامادول استفاده می شه چون قرص سنگینیه.

ممکنه برای بیماری ها و مشکلات خاصی از ترامادول استفاده بشه و نتیجه خوبی هم داشته باشه اما قطعا دوست شما داره اعتیاد پیدا می کنه به این قرص حتی شاید اعتیاد هم پیدا کرده تا الان خلاصه که هر چه زودتر ازش بگیرین این قرص و

و الا اتفاقای بدی می افته

asd
۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۵:۴۰

ترامادول جزء قرص های اعتیاد آورده

البته دکترا با توجه به شرایط بیمار تجویز می کنن

و حتی برای یک بار تجربه کردن هم حالا باز اشکال نداره

ولی برای استفاده مداوم به عنوان آرام بخش فکر کنم اعتیاد آورد باشه

۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۵:۴۶

چرا از خودش نمی پرسین که چرا داره ترامادول مصرف میکنه؟

شاید واقعا دکتر تجویز کرده باشه. ولی آخه به خاطر فوت مادر و اتفاق های اینچنینی بعید می دونم دکتر قرص به این سنگینی تجویز کنه !!

بعدشم مگه داروخانه ها بدون نسخه ترامادول میدن به راحتی ؟

من که یه آنتی بیوتیک ساده می خواستم بگیرم از داروخانه هزارتا سوال کرد آخر سرم گفت نباید خودسر آنتی بیوتیک بخوری و تهشم نداد قرص رو.

بهترین کار اینه که به گوش خانوادش یه طوری برسونید که دوستتون بیشتر درگیرش نشه. شما به عنوان دوست میزان محدودی میتونی تو زندگی یه آدم دخالت کنی هرچقدر هم که دوست صمیمی ای باشین بازم نمیشه و نباید خیلی قاطع نظر داد. بهتره خودشون مشکلشونو حل کنن. ولی به عنوان یه دوست که موضوعی رو میدونه که خانوادش اش نمیدونه باید حتما به اطلاع خانواده اش برسه همچین موضوعی در حال اتفاق افتادنه . چون ممکنه هر روز وضعش بدتر بشه

لطفا سوال/پاسخ خود را در این قسمت تایپ کنید
500