موضوع :

دندان آسیابم آبسه کرده و خودم چرکش رو خالی میکنم

دکتر اينجاست > تالار گفتگو > مباحث عمومی دندانپزشکی > دندان آسیابم آبسه کرده و خودم چرکش رو خالی میکنم

+ اظهار نظر

۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۴:۵۷
سلام
میخواستم بپرسم آبسه دندان خیلی خطرناکه ؟ من الان حدود 4 ماه هست که دندانم آبسه کرده و از بیرون یه نقطه چرکی مشخصه که خودم هر موقع مسواک میزنم میترکه یا وقتی ببینم داره اذیتم میکنه با یکم پنبه و نمک خالیش میکنم . فعلا شرایط مالی دندانپزشکی رفتن رو ندارم. میترسم خطرناک بشه و مجبور بشم بعدا دندونمو بکشم ؟؟ کسی تجربه آبسه دندان داره که خود به خود خوب شده باشه ؟
۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۵:۴۲
وقتی دندانتون آبسه کرده یعنی تو ریشه اون دندان چرک و عفونت وجود داره. حتما دکتر برید چون اگه عفونت خیلی زیاد باشه مجبورید دندانتون رو بکشید
۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۵:۴۴
این اتفاق برای خودم هم افتاد رفتم داروخانه به دکتر داروخانه گفتم توی اینترنت خوندم باید آنتی بیوتیک بخورید و چند ورق سفیکسیم خواستم ازش ولی نداد گفت حتما برو دندان پزشک دندونت چرک کرده
۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۷:۲۴
وقتی دندان شما آبسه کرده یعنی ریشه دندان شما پوسیده و چرک کرده . باید سریعا برید دندان پزشک. چون دیر یا زود برای ترمیم باید برید خب چه بهتر که زود برید. اگه دیر برید حتما به عصب میرسه و باید عصب کشی کنید و هم هزینه بیشتری پرداخت کنید و هم اینکه درد بیشتری تحمل کنید.
آبسه ها رو هم خودتون نترکونید ممکنه عفونتش بیشتر بشه فقط آب نمک قرقره کنید .
۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۴:۵۲

آنتی بیوتیک بخورید اگه خوب نشد برید دکتر

لطفا سوال/پاسخ خود را در این قسمت تایپ کنید
500