موضوع :

آیا گواهی بکارت قبل از ازدواج الزامی هست؟

دکتر اينجاست > تالار گفتگو > بیماری داخل رحم (افزایش ضخامت جداره داخلی رحم) > آیا گواهی بکارت قبل از ازدواج الزامی هست؟

+ اظهار نظر

۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۴:۵۸
سلام سوالی داشتم . میخواستم بپرسم که آیا بین آزمایش های قبل از ازدواج گواهی سلامت بکارت الزامی هست ؟ یعنی مثل آزمایش خون و آزمایش ژنتیک و آزمایش اعتیاد آزمایش سلامت بکارت هم انجام میشه ؟ اگر خانواده پسر بخوان آزمایش سلامت بکارت بگیرن دختر حتما باد انجام بده ؟ از نظر قانونی چطور هست این مساله بکارت ؟
چون من خیلی میشنوم بین تازه عروس ها که خیلی با افتخار میان میگن ما آزمایش بکارت دادیم و بردیم به خانواده شوهر نشون دادیم که به نظر می رسه خیلی مساله مهمیه ؟ چطوری هست این آزمایش بکارت ؟
asd
۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۲:۰۹

نه گواهی بکارت الزامی نیست. مگر اینکه خانواده پسر و یا خود پسر بخوان آزمایش بکارت بگیرن در این صورت هم دختر میتونه یا قبول کنه یا قبول نکنه که آزمایش سلامت بکارت بده. چون کسی نمیتونه دخترو مجبور کنه آزمایش بکارت بده. تو هیچ جای قانون هم نوشته نشده که الزامیه . در ضمن پسر هم در شرایطی بعد از ازدواج میتونه عقد رو فسخ کنه که قبلش گفته باشه بکارت برای من مهمه و شرط لازمش باشه. وگرنه نمی تونه بعدش ادعایی داشته باشه. دخترا به حقوق خودشون آگاه نیستن.

۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۱:۳۲

گواهی پرده بکارت تو هیچ جای قانون الزامی نیست گرفتنش مگر اینکه خود پسر شرط بزاره که باید حتما گواهی رو ببینم که البته به نظر من توهین به دختر و خانواده دختر به حساب میاد اما خب خیلی از خانواده ها راضی هستن به این که گواهی بکارت رو حتما به آقا پسر نشون بدن . حتی من دیدم بدون اینکه خود پسر همچین چیزی رو بخواد میرن از دکتر گواهی بکارت میگیرن که خودشونو عزیز کنن. به هر حال خانواده ها و عقایدشون با هم فرق می کنه دیگه

۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۱۰

من هرگز همچین چیزی رو از همسرم نخواستم و بهش اعتقادی نداشتم . چه معنی داره گواهی بکارت برای دخترا وجود داشته باشه ولی پسرا نه ؟؟ به نظر من یه توهین بزرگیه به کسی که میخواهی باهاش ازدواج کنی و داری همون اول کار بهش میگی من بهت به اندازه کافی اعتماد ندارم. خود دخترا نباید تن به گواهی بکارت بدن

۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۵:۵۰

تو شهر های کوچیک و مذهبی انجام میشه . از نظر قانون الزامی نیست ولی از نظر بعضی خانواده ها الزامیه

لطفا سوال/پاسخ خود را در این قسمت تایپ کنید
500