موضوع :

پایین تنه ی بزرگی دارم اعتماد به نفسم خراب شده

دکتر اينجاست > تالار گفتگو > افسردگی > پایین تنه ی بزرگی دارم اعتماد به نفسم خراب شده

+ اظهار نظر

۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۵:۱۱

من 35 سالمه و متاهل هستم تا امروز خیلی برای این موضع غصه خوردم و نمیدونم باید چیکار کنم. از همون سنین بلوغ من مشکل بزرگ بودن پایین تنه ام رو داشتم. همیشه هم بابتش مسخره شدم هم تو مدرسه بهم تیکه مینداختن هم تو سربازی کلی مسخرم کردن ولی همسرم هم چیزی به روم نمیاره اما خودم خجالت میشم تا حالا هیچ ندیدم هیچ مردی اندازه من پایین تنه اش بزرگ باشه و باسن داشته باشه. واقعا ناراحتم. نمیدونم مشکل هورمونی باعث شده این طوری باشم یا چیز دیگه ای. کاش کلا 150 کیلو بودم ولی اینجوری پایین تنه ام بزرگ نب

۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۳:۰۸

با سلام . میشه بدونم بالا تنه تون چطوریه ؟ یعنی کلا لاغر اندام هستید و فقط پایین تنه بزرگی دارید ؟

بزرگ یعنی به حالت زنانه است یا نه فقط کمی درشته ؟

من فکر میکنم با ورزش بتونید سایز کم کنید. البته ورزش موضعی که بیشتر روی پایین تنه تون کار بشه . در ضمن می تونید لیپوساکشن هم انجام بدید اگه مشکل مالی ندارید. فقط یادتون باشه حتما حتما پیش متخصص یا فوق تخصص خوب و درست حسابی ساکشن کنید نه توی مطب و دکتر عمومی.

در کل چیزی نیست که انقدر به خاطرش خودتونو اذیت میکنید به هر حال هرکسی یه فرم هیکلی داره دیگه. یا علی

۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۱:۲۴

با سلام به شما دوست خوب

در مورد کوچک کردن پایین تنه خیلی روش ها وجود داره که می تونید امتحان کنید. اول می خوام بپرسم این بزرگ بودن پایین تنه در واقع حالت بیمار گونه ای داره که از فرم چاقی و اضافه وزن خارج شده باشه؟ یا شاید خودتون اینطوری فکر می کنید و اصلا پایین تنه بدنتون اونطوری که شما فکر می کنید بزرگ نباشه؟؟ من فکر میکنم باید اول برین پیش یک مشاور برای اینکه بررسی کنن و ببینن شاید شما مشکل اعتماد به نفس دارین فقط. چون اونطوری که شما تعریف کردید به نظر میاد فقط شبیه یک فکر ناراحت کننده باشه تا یه بیماری واقعی که تازه غیر قابل هم هست.

تازه اگه واقعا این مشکل و داشته باشید هرچند نمیشه اسمشو گذاشت مشکل !! ولی به راحتی با ورزش ها و تمرین هایی که موضعی کار می کنند می تونید میزان زیادی کاهش وزن داشته باشید. حتی می تونید با جراحی چربی های اون قست و تخلیه کنید. ولی من گفتم از نوشته های شما احساس می شه که شما مشکل اعتماد به نفس دارین تا مشکل چاقی...

شما دو سه ماه رژیم بگیرین، ورزش و پیاده روی انجام بدین، قرص ه

لطفا سوال/پاسخ خود را در این قسمت تایپ کنید
500