موضوع :

چطور میشه به کودکان ساکن مناطق محروم کمک کرد

دکتر اينجاست > تالار گفتگو > بهبود کیفیت زندگی مناطق محروم > چطور میشه به کودکان ساکن مناطق محروم کمک کرد

+ اظهار نظر

۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۹:۱۶

سلام دوستان

من سوالی داشتم

میخواستم بدونم چطور میشه به کودکان مناطق محروم کمک کرد. یکی از اقوام ما که خیلی هم وضع مالی خوب دارن قصد داره مبلغ زیادی رو برای کودکان مناطق محروم و دور از پایتخت اختصاص بده ولی آدم با سوادی نیست و نمیدونه باید چطوری شروع کنه .ممنون میشم اگه راهنمایی کنید و بگید کدوم منطقه محروم و کدوم شهر و استان مناسب تره ممنونم

۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۰:۴۸

به نظر من بهترین نوع کمک ، کمک به هلال احمره

هلال احمر خودش به مستحق میبره کمک شما رو می رسونه

asd
۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۵:۵۹

اگه خودتون می تونید ماشین آفرود تهیه کنید و ببرید اونجا تو مناطق محروم کمک هارو توزیع کنین خیلی خوب میشه.

خیلی از گروه های جوانان هستند که به صورت خودجوش مناطقی رو شناسایی می کنن و کمک هارو خودشون میبرن به دست افراد می رسونن. می تونین کمپین های جمع آوری کمک هم تو فضای مجازی درست کنید و فراخوان کمک بگذارید و کمک های جمع آوری شده رو بین اهالی روستا و مناطقی که خودتون در نظر گرفتین پخش کنین البته هستند موسسات خیریه ای که این کار رو می کنن .

اینکه بخواهید به حساب هلال احمر مبلغی رو واریز کنید هم خیلی خوبه ولی به هر حال اونطوری دیگه قشنگ به انتخاب خودتون به آدمهایی که خودتون انتخاب می کنید کمک میشه و به نظر من احساس خیلی بهتریه.

لطفا سوال/پاسخ خود را در این قسمت تایپ کنید
500