موضوع :

پسرم میخواد مستقل بشه دارم دییونه میشم

دکتر اينجاست > تالار گفتگو > افسردگی > پسرم میخواد مستقل بشه دارم دییونه میشم

+ اظهار نظر

۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۵:۰۴
سلام به همگی
من پسر 19 ساله دارم که دو ساله پشت کنکوره اصلا درس نمیخونه بهترین معلم هارو براش گرفتیم بهترین امکانات رو براش محیا کردیم ولی خیلی پرخاشگره جدیدا میگه میخوام مستقل بشم میخوام زندگی تشکیل بدم ولی نه سربازی رفته نه درسشو ادامه میده . همکاری نمیکنه و هرچی میگم بریم مشاوره نمیاد تورو خدا بگید باید چیکار کنم دارم
۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۱:۴۶
بهتره باهاش منطقی حرف بزنید هرچقدر هم اون تلاش کنه بی منطق رفتار کنه شما سعی کنید ارامش خودتون رو حفظ کنید به هیچ عنوان دست روش بلند نکنید چون به شخصیتش بر میخوره و دیگه کلا ازتون حرف شنوی نخواهد داشت . قطعا نمیتونه مستقل بشه چون درآمد نداره پس جای نگرانی تو مستقل شدنش نداشته باشید ولی به نظر من باهاش مدارا کنید چون سن حساسی هست
۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۰:۳۶
با هم دیگه دو نفری برید پیش یک مشاور خوب . یا یک روانپزشک خوب . به هر حال باید یه آدم متخصص این مشکل رو حل بکنه
۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۲:۱۶
بزارید مستقل شه ببینیم چطوری میخواد مستقل بشه مگه مستقل شدن به این راحتیه مگه درآمد داره یا خونه به نامش کردید که انقدر خیالش راحته حتما یه پشتوانه ای داره دیگه که این حرفو میزنه. در ضمن حواستون باشه دوست دختر نداشته باشه بعضی از این دخترا حسابی مغز پسرا رو شست و شو میدن از راه به درشون میکنن. خیلی مراقبش باشید ولی جوری رفتار نکنید که از خونه فراری باشه
۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۳:۱۴

اگه شما ازش حمایت مالی نکنید اون هم نمیتونه مستقل بشه. ولی خواهشاً اگه میخواهی سمت دوست نا اهل و زن نا حسابی نره حواستون دورادور بهش باشه

۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۳:۴۹

ممنونم از نظر های دوستان

خواستم بگم خدارو شکر که این فکر از سرش افتاد

البته خیلی اذیت شدیم. فقط می خوام یه چیزی بگم بهتون. به هیچ عنوان بچه هاتونو تو این شرایط تحت فشار قرار ندین. اصلا محدودشون نکنین. من خیلی با صبر و ارامش برخورد کردم اصلا نزاشتم فکر کنه که می خوام تو زندگیش دخالت کنم. خودش از یه جایی به بعد به این نتیجه رسید که تصمیمیش خیلی خیلی غلط و از سر هیجانات و احساساته. حتما هم برای مشکلاتتون سعی کنید از کمک های مشاور استفاده کنید. شاید فکر کنید شما بهتر از مشاور می دونین. ولی همون حرفایی که شما می دونید و مشاور میاد جمع و جور می کنه و شسته رفته بهتون میگه . چون وقتی ادم مشکلی براش پیش میاد ذهنش خیلی بهم ریخته و اشفته میشه

لطفا سوال/پاسخ خود را در این قسمت تایپ کنید
500