موضوع :

فلوکسیتین برای رفع استرس

دکتر اينجاست > تالار گفتگو > اضطراب و استرس > فلوکسیتین برای رفع استرس

+ اظهار نظر

۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۴:۱۱
سلام من وقتایی که امتحان دارم دستم میره سمت مژه هام و مژه هامو میکنم دکتر رفتم گفته به هاطر استرسه و فلوکسیتین داره الان 3 ماه دارم مصرف میکنم و هنوز تاثیری ندیدم؟؟ دوستان یا دکتر خوب معرفی کنید یا بفرمایید کسی تجربه داره؟
۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۴
استرس زیاد می تونه باعث بشه آدم رفتارهای غیر ارادی نشون بده . مثلا همین کندن بی اختیار مو و مژه و ابرو. پیش روانپزشک برید و حتما این مشکل رو باهاش مطرح کنید چون اگه استرس درمان نشه حتما تشدید میشه و ممکنه باعث بیماری هایی مثل بیماری قلبی بشه
۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۴
استرس زیاد می تونه باعث بشه آدم رفتارهای غیر ارادی نشون بده . مثلا همین کندن بی اختیار مو و مژه و ابرو. پیش روانپزشک برید و حتما این مشکل رو باهاش مطرح کنید چون اگه استرس درمان نشه حتما تشدید میشه و ممکنه باعث بیماری هایی مثل بیماری قلبی بشه
۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۰:۳۴
اسم بیماری شما تریکوتیلومانیا است. این بیماری در زنان شابع تره و همسر من سالها بهش مبتلا بود تا اینکه با اصرار های من راضی شد بره دکتر و الان کنترل میشه .تریکوتیلومانیا درمان قطعی نداره و شما سالها باید قرص و دارو مصرف کنید. تریکوتیلومانیا ریشه در ژنتیک داره . یعنی احتمالا در اقوام نزدیک و درجه یک شما کسی به اختلال تریکوتیلومانیا مبتلاست . و در حال حاضر هم قطعا شما وقتی در شرایط استرسی و اضطراب قرار میگیرید شدت کندن موهاتون بیشتر میشه . حتما در اولین فرصت به متخصص اعصاب و روان مراجعه کنید
۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۱:۴۱
دکتر ابوالفضل احیایی سعادت آباد . کارش عالیه دستش شفاست
۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۱:۴۰

منم هر موقع استرسی می شدم ناخونامو میجوییدم

الان هم کسی دستامو ببینه کاملا مشخصه که نرمال نیست ناخونام

ولی بعد چند سال نمیدونم چی شد

انقدر دغدغه هام زیاد شد که از سرم افتاد

لطفا سوال/پاسخ خود را در این قسمت تایپ کنید
500