موضوع :

بچه ها من یه مدتیه دچار افسردگی شدم

دکتر اينجاست > تالار گفتگو > افسردگی > بچه ها من یه مدتیه دچار افسردگی شدم

+ اظهار نظر

۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۵
دوستان من یه مدتیه دچار افسردگی شدم به طوری که اصلا دست و دلم به زندگی کردن نمیره فقط دلم میخواد تو رخت خوابم باشم و بخوابم و نفس عمیق نمیتونم بکشم همش نفس های کوتاه کوتاه می کشم. اشتهام یه وقتایی خیلی کمه یه وقتایی خیلی پر خوری می کنم. همه میگن برو پیش روانپزشک ولی از قرص و دارو خوشم نمیاد احساس می کنم بدن عادت می کنه و معتاد اون قرص ها میشم . ولی خب این وضعیتم هم اصلا خوب نیست نمیدونم چیکار کنم
۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۵:۰۱
نه کی همچین حرفی زده همه ادما باید برن پیش مشاور و اگه مشاور که تحصیلاتش روانشناسی بوده تشخیص بده شما رو به یک متخصص اعصاب معرفی میکنه و هیچ اشکالی هم نداره همونطور که جسم مریض میشه روح هم مریض میشه
۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۵:۰۱
کدوم شهر زندگی میکنید؟
اگه تهرانی من میتونم پزشک خوب متخصص اعصاب معرفی کنم
۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۳:۱۷

به نظر من که مصرف قرص و داروی افسردگی نه باعث خجالته نه عیب به حساب میاد اتفاقا این نشون دهنده این هست که شما به سلامت ذهن و روحتون اهمیت میدید و برای خودتون احترام قائلید . حتماً برید یه متخصص خوب اعصاب و روان و از حرف و حدیث مردم هم نترسید. در ضمن کسی مگه قراره بفهمه ؟

مگه اینکه خودتون بگید.

۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۳:۴۰

افسردگی چیزی نیست که انقدر ساده دارین ازش صحبت می کنین . نه تشخیص افسردگی کار آسونیه نه درمانش. شما خودتون خودتونو تجویز کردین تشخیص دادین که افسردگی دارین بعد دوستاتون گفتن باید دارو بخوری؟؟

نباید اینطوری با افسردگی برخورد کرد

به عنوان کسی که مدت زیادی افسردگی داشته بهتون میگن حتما حتما برید پیش یه متخصص خوب روانشناس

اگه تشخیص داد حتما خو

لطفا سوال/پاسخ خود را در این قسمت تایپ کنید
500