موضوع :

هر شب بختک میافته روم

دکتر اينجاست > تالار گفتگو > مشکلات خواب > هر شب بختک میافته روم

+ اظهار نظر

۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۳
با سلام
من مدتیه هر شب تو خواب میبینم که بختک میافته روم . به طوری که نفس نفس زنان از خواب میپرم و یه احساس ترس و خوف وحشتناکی هم دارم تا چند دقیقه . از نظر روحی هم تو شرایط نسبتا نرمالی هستم و میزان استرس و اضطرابم در حد بقیه است و مشکل خاصی ندارم خدارو شکر. ولی این بختک ها واقعا دیگه خسته ام کرده . کسی تجربه بختک رو داره ؟؟ راه درمانش چیه واقعا؟؟
۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۰:۵۹
بعضی ها اعتقاد دارن بختک همون ..... هست که اسمشو نمیگم ولی من معتقدم اونا خرافاتی هستند. بختک همون استرس و اضطراب های طول روز ما هستند که خودشون رو به صورت بختک تو شب نشون می دن. نمیدونم آدم مذهبی ای هستید یا خیر ولی من توصیه میکنم قبل از خواب ایت الکرسی بخونید خیلی کمک میکنه . بالای سرتون هم یه قرآن بزارید . خلاصه که جو اتاقتون و فضایی که میخوابیدو خیلی معنوی و آروم کنید
۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۴:۰۲
فیلمای ترسناک زیاد نگاه نمیکنید ؟ چون من به بختک اعتقاد دارم زمان کنکور که بودم خیلی این اتفاق برام میافتاد اولین بار حس کردم دارم میمیرم و خدا دوباره منو از مرگ نجات داده ولی بزرگ تر که شدم فهمیدم اسمش بختکه خلاصه که چیز نگران کننده ای نیست فقط خوابو به آدم زهر میکنه درکت میکنم
۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۲:۲۴
من به بختک اعتقاد دارم معتقدم وجود داره. قبل از خواب حتما چهار قول بخونید و آیت الکرسی بخونید و فیلم و عکس های ترسناک نگاه نکنید.
asd
۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۴:۰۴

فیلم های جنی و ترسناک زیاد نگاه میکنی؟

زیاد به جن فکر میکنی ؟

یه زمانی من خیلی پیگیر این چیزا بودم کل روز فیلم های جن و روح نگاه میکردم وای خدایا یادم نمیره چقدر خودمو اذیت کردم یه طوری عادت خیلی بدی شده بود برام . خدا رو شکر ترک کردم.

یادمه اون موقع ها هم تقریبا هر دو سه شب در میون بختک میفتاد روم.

لطفا سوال/پاسخ خود را در این قسمت تایپ کنید
500