موضوع :

بعد از به دنیا آمدن دخترم عمیق نخوابیدم

دکتر اينجاست > تالار گفتگو > مشکلات خواب > بعد از به دنیا آمدن دخترم عمیق نخوابیدم

+ اظهار نظر

۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۶:۱۳
سلام
من بعد از زایمان دخترم اصلا دیگه نتونستم مثل قبل یه شب خواب عمیق داشته باشم. اون اوایل مادرم میگفت به خاطر اینه که تازه بچه دار شدی نگرانی دلشوره داری طبیعیه ولی رفته رفته مشکلم بدتر شد دیگه الان سالهاست اصلا خواب عمیق ندارم دخترم تازه وارد 5 سالگی شده و احتمالا با شروع مدرسه اش استرسم بیشتر هم میشه. دنبال یه روان درمانگر خوب هستم ولی نمیشناسم کسی رو نمیدونم چه دکتری باید مراجعه کنم؟
۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۲:۲۱
ما قدیما یه همسایه داشتیم که 10 سال بود نخوابیده بود
نه که خوابش عمیق نباشه ها
نه
اصلا نخوابیده بود یعنی خوابش نمیبرد
البته اون بنده خدا به خاطر یه تصادف اینجوری شده بود
۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۲:۲۳
همسرتون کمکتون میکنه ؟
یا همه نگرانی ها بچه با شماست؟
۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۰۳

از شوهرتون بخواهید بخشی از کارای بچه رو به عهده بگیره. مثلا در طول روز که کارش با شماست . در طول با پدرش باشه . حداقل یک بار شما یک بار ایشون بیدار شید نه اینکه فقط شما بیدار شید. تقصیر خودتونه که از شوهرتون اینو نمیخواهید خودتون همه کارای بچه رو قبول کردید

۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۰:۵۷

یکی از مشکلاتی که همه مادرا درگیرن باهاش مشکلات خوابه به خاطر اینکه خستگی زیاد باعث می شه نزاره شما درست بخوابید متاسفانه بیشتر آقایون هم اونطور که باید و شاید به مادر بچه کمک نمی کنن

از اقایون و همه تازه پدرها می خوام واقعا هوای همسرشونو داشته باشن گناه نکردن که مادر شدن. تورو خدا یکم دلتون بسوزه به حال مادر بچه شما هم در طول روز چند ساعتی از بچه مراقبت کنید بزارید مادر بگیره با خیال راحت بخوابه

لطفا سوال/پاسخ خود را در این قسمت تایپ کنید
500