موضوع :

زندگیم تحت تاثیر اعتیاد پدرم قرار گرفته

دکتر اينجاست > تالار گفتگو > افسردگی > زندگیم تحت تاثیر اعتیاد پدرم قرار گرفته

+ اظهار نظر

۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۳:۲۷
سلام دوستان
من سوالی داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنید. حتی حاضرم برای از بین رفتن این مشکل پیش یک روانشناس خوب هم برم.
زندگی من و نامزدم خیلی تحت تاثیر اعتیاد پدرم قرار گرفته . وقتی نامزدم میاد خونمون دائماً از رفتار و حرف زدن پدرم خجالت میکشم و شرمنده میشم. اصلا نمیدونه باید چطوری رفتار کنه. تنها بچه ای که تو خانوادمون ازدواج کرده منم و واقعا پشیمونم. نامزدم چیزی به روم نمیاره ولی من آب میشم از خجالت. دلم میخواد این نامزدی رو بزنم به هم. از طرفی نمیخوام دل پدرمم بشکنه. باید چطوری مدیریت کنم
asd
۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۱:۱۷

یه سوال دارم. نامزد شما می دونست که پدرتون اعتیاد دارن؟ یا بعدش متوجه شدن؟

بعد از اینکه متوجه شد چه عکس العملی نشون داد؟

۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۳:۰۹

خب عزیز کمتر با خانواده ات رفت و آمد کن. اگه دلت برای نامزدت تنگ میشه شما برو خونشون حتماً که نباید داماد بیاد خونه . شاید پدرت هم معذب میشه هر روز داماد بیاد خونش. البته من نمیگم هر روز میاد ولی همونم نیاد دیگه وقتی میبینید وضعیت اینجوریه.

۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۱:۳۰

درود به شما. پدرتون چیکار می کنه دقیقا؟ دست بزن داره یا بد دهنه؟ می خوام بگم هرچی که باشه می تونید کنترلش کنین. به خاطر اینکه کسانی که اعتیاد دارن رفتارهای خیلی دمدمی مزاجی دارن ولی اگه همیشه بهشون مواد برسه رفتارشون خوبه تقریبا حتی از خوب هم عالی تره. باید هواستون باشه همیشه مواد بهش برسه . البته اگه بتونه ترک کنه که خیلی عالی میشه. ولی باید سنش رو هم در نظر بگیرید سن های بالا ترک کردن خیلی خطرناکه ممکنه طرف سکته کنه. خدایی نکرده . به نظر من شما هم هوای پدرتون و داشته باشید و البته کمتر نامزدتون و دعوت کنید که بیاد خونه

اگه دلتون تنگ میشه یا هرچیزی برین بیرون همدیگه رو ببینید یا اینکه شما برین خونشون. نباید حتما اون بیاد خونتون که. به نظر من که میشه مدیریت کرد این داستان و . فقط مراقب باشید که جلوی نامزدتون به هیچ عنوان از پدرتون بدگویی نکنید پشت سرش حرفای رکیک نزنید و اصلا ازش بد نگید که اگه حرمت پدرتون از بین بره شک نکنید حرمت شما هم دیر یا زود از بین میره پس سعی کنید هوای باباتون رو داشته باشید

همیشه احترام پدر و مادر و نگه دارین خصوصا خ

لطفا سوال/پاسخ خود را در این قسمت تایپ کنید
500